Журналісти виявили у дружини Наливайченка елітну квартиру: відео видео

18.09.2015, 16:03
Валентин Наливайченко
Дружина колишнього глави СБУ Валентина Наливайченка Олена протягом останніх років отримувала на підставі договору дарування земельної ділянки, а також елітну квартиру. Про це йдеться у розслідуванні програми Схеми.

"Спочатку Іван Бабич, тесть Наливайченка, і Раїса Бабич, теща Наливайченка, подарували чотири земельні ділянки своїй дочці - дружині Наливайченка. А вже вона презентувала ділянки своїй дочці. Виникають питання щодо оцінки землі. Наприклад, при даруванні два гектари у Вишгородському районі Київської області оцінили в 24 625 гривень. За ринковою вартістю стільки може коштувати тільки 10 соток", - з'ясували журналісти.

62.jpg
Також, за даними реєстру майнових прав, дружині Наливайченка в 2010 році була подарована квартира площею майже 400 квадратних метрів з паркоместом в елітному комплексі Альпійський на останньому поверсі.

"Хто саме подарував [квартиру], встановити не вдалося. На сайтах нерухомості видно, що квадратний метр тут коштує в середньому 3 тисячі доларів", - йдеться в сюжеті. Таким чином, вартість квартири може становити більше мільйона доларів.

Журналісти також з'ясували, що в 2008 році, коли Наливайченко вперше очолював СБУ, його дочка разом з його другом Сергієм Носенком заснувала компанію Смайл Холдинг Україна. Спершу екс-глава спецслужби заперечував факт причетності дочки до цього підприємства, але незабаром визнав його.

У 2010 році Наливайченко влаштовується на роботу в Смайл Холдинг Україна, як сам він стверджує - займався питаннями безпеки інвестицій в Україну з боку американських і європейських компаній.

У 2011 році компанія Смайл Холдинг Україна переписується на британську Smile Hold Limited, засновником якої виступає офшор з острова Беліз.

61.jpg
"Дочірні компанії Смайл-Трейдинг та Смайл-Сервіс виграють багатомільйонні тендери - і коли серед засновників Смайл Холдингу були дочка і друг Наливайченка, і коли компанія була оформлена на офшор. У період з 2010 по 2012 рік Смайл-Трейдинг та Смайл-Сервіс виграли тендерів у дочірніх компаній Нафтогазу на суму близько 60 мільйонів гривень", - йдеться в програмі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса