Зарплати в головному управлінні СБУ в Києві та Київській області варіюються від 4 до 16 тисяч гривень. При цьому деякі співробітники спецслужби щоранку приїжджають на роботу на автомобілях вартістю від 30 до 100 тисяч доларів, йдеться в сюжеті програми Схеми.

"Офіційну зарплату держслужбовця на такий автомобіль можна було збирати довгі роки, а то і все життя", - зазначають журналісти.

Журналісти дізналися зарплати в СБУ і зняли авто працівників
За останні три місяці були затримані 25 старших офіцерів СБУ за підозрою в корупції. Схеми з'ясовували, чи залишилися в українській спецслужбі корупціонери.

Журналісти дізналися зарплати в СБУ і зняли авто працівників

"Кілька тижнів ми чергуємо біля двох офісів Служби безпеки України. Мета нашого "полювання"- подивитися, на яких автомобілях їздять службовці, які також займаються боротьбою з корупцією та економічними злочинами. Це не просто цікавість. Автомобілі - дуже хороший індикатор відповідності доходів стилю життя. Судячи по автомобілях, їх власники заробляють як мінімум кілька тисяч доларів на місяць - як топ-менеджери іноземних компаній, хоча офіційно заробляють тільки на Таврію", - йдеться в сюжеті.

Журналісти дізналися зарплати в СБУ і зняли авто працівників

  Перший заступник голови СБУ, начальник головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю центрального управління СБУ Віктор Трепак їздить на роботу на Toyota Land Cruiser Prado, записаному на родичів
У той же час, начальник головного управління СБУ в Києві та Київській області Михайло Глуговський стверджує, що парковки біля будівлі взагалі немає, а більшість співробітників спецслужби добираються на роботу на громадському транспорті. Однак журналісти з'ясували, що біля офісу СБУ у розпорядженні працівників відразу кілька парковок.

Журналісти дізналися зарплати в СБУ і зняли авто працівників

У ході підготовки даного сюжета 2 жовтня співробітники СБУ затримали знімальну групу програми Схеми - журналіста Михайла Ткача та оператора Кирила Лазаравіча. Пізніше їх відпустили, а на Радіо Свобода опублікували відео інциденту.

Журналісти дізналися зарплати в СБУ і зняли авто працівників

15 жовтня стало відомо, що військова прокуратура відкрила кримінальне провадження проти співробітників СБУ за перешкоджання журналістській діяльності.

Читайте також: Грицак доручив розібратися із затриманням журналістів біля СБУ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне