Чесно кажу, передайте в Росію - вони гірше фашистів, сказав місцевий житель Василь

Село Водяне Донецької області через обстріли з боку бойовиків терористичної організації ДНР протягом двох тижнів практично знищено. Про це повідомляє ТСН.

"Свистить, свербить, і ти ж не знаєш де..., а вона ось - в п'яти метрах б'ється", - зазначив місцевий житель Василь.

Прес-офіцер сектору Маріуполь Олександр Кіндсфатер підкреслив, що напередодні зустрічі нормандської четвірки в Берліні терористи здійснили рекордну кількість обстрілів на маріупольському напрямку.

"44 обстріли, з них 41 з важкої зброї", - зазначив Кіндсфатер.

"Нас тут б'ють до такої міри, воронки які - по метр глибиною і по два метри шириною. Скло летить, все летить, сливу знесло, будинки побили, все... Я Вам чесно кажу, бачите відразу сльози... Фашисти не дають жити. Чесно Вам кажу, передайте в Росію - вони гірше фашистів", - підкреслив Василь.

17 жовтня повідомлялося, що проросійські найманці з артилерії великого калібру обстріляли Водяне Донецької області, в результаті була знищена ціла вулиця.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне