RU

Зеленський записав відео з реакцією на телеміст пропагандистів видео

08.07.2019, 13:43
Владимир Зеленский (скриншот)

Анонсований телеміст пропагандистів РФ і каналу NewsOne - "це просто дешевий, але небезпечний піар-хід перед виборами, мета якого - знову поділити нас з вами, всіх українців, на два табори". Про це заявив президент Володимир Зеленський в своєму відеозверненні до нації.

"Одному табору політики розкажуть: конечно, давайте поговорим, надо забывать обиды, мы же братские народы. Подумаешь, тысячи погибших наших ребят. Другий табір політики закличуть обуритися, і прикриваючись патріотизмом, підуть заробляти бали на вибори: дивіться, як я героїчно протистою куму Путіна, якого я, правда, п'ять років не помічав, але то таке. Почнуть громити і палити телеканал, чим створять прекрасну картинку для російського телебачення про "озверевших фашистов, которые притесняют свободу слова в Украине". Тоді першому табору політики розкажуть: хватит терпеть эту хунту, выбирай нас на парламенстких выборах!" - пояснює Зеленський.

Також, за словами президента, подібний пропагандистський трюк дасть привід Росії апелювати до міжнародної спільноти:  "Вот видите, мы готовы к диалогу, а они снова не хотят. Так, может быть, пора снимать санкции?"

"Я звертаюся до всіх українців: ми не табір. І нас не треба ділити. Зараз вами просто маніпулюють політики, які дуже хочуть потрапити в парламент. Різниця між ними одна: первые будут грабить, а другі - будуть грабувати", - заявив він.

Зеленський закликав задуматися - "і так званих проєвропейських, і так званих проросійських" політиків, які "прекрасно живут по соседству у відомому селі під Києвом".

"Наша реакція буде відповідною. Задля збереження спокою, порядку та інформаційної безпеки України", - підкреслив він.

12 липня підконтрольний куму президента країни-окупанта Володимира Путина український канал NewsOne і один з головних рупорів антиукраїнської пропаганди - канал Росія 1 - мають намір провести спільний телемарафон "Треба поговорити". Сьогодні біля будівлі NewsOne  Віктора Медведчука  збирають акцію протесту проти цих планів. Секретар РНБО Олександр Данилюк попросив "припинити істерику" і запевнив, що "працює над рішеннями".

Читайте також думку нашого журналіста про ситуацію: "Медведчук-медіа і право ракової пухлини на свободу самовираження"

Читайте також: Оголошено про позачергове засідання Ради - відбудеться напередодні телемосту

Комментарі

Останні новини