Президент попередив виборців, щоб ті не попалися на парламентських виборах 21 липня на виверти шахраїв

Перебуваючи за кермом автомобіля, який їде київськими вулицями, президент Володимир Зеленський записав ролик на підтримку своєї партії Слуга народу, старанно уникаючи згадки цієї назви. Він пояснив своїм виборцям, як уникнути пасток шахраїв при голосуванні за мажоритарників на дострокових виборах в Раду.

За його словами, зараз поширене шахрайство: відкривають ПП, ТОВ та інші юрособи - і потім додають за абревіатурою "назву тієї партії, яку я не можу вголос називати, так як це буде агітація".

"Дивіться: коли ви приходите і бачите прізвище, подивіться, там повинно бути написано "Політична партія..."- і потім вже назва партії. Саме так. Ну, це якщо ви вирішили голосувати саме за цю найгарнішу партію", - сказав він.

Як висловився президент, партія, "до якої, скажімо так, я дуже добре ставлюся, обов'язково всіх переможе - і тільки тоді ми зможемо зробити нормальний парламент, і зможемо вибрати уряд реальних фахівців".

Свіже опитування від Центру Разумкова дає Слугу народу 40% голосів тих українців, які визначилися з симпатіями і збираються голосувати.

Читайте також: Виявлено зв'язок між Разумковим і пропагандистом Вишинським - DT

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне