Під час огляду експериментальних модулів для розміщення військовослужбовців президент допустив нетактовність по відношенню до міністра оборони

Сьогодні, 19 липня, оглядаючи модулі для розміщення військовослужбовців у польових умовах, президент Володимир Зеленський відштовхнув під час розмови міністра оборони Степана Полторака. Відео розмістив в Facebook  користувач з ніком Жека Шмалько.

Прес-служба президента повідомила, що Полторак, а також начальник Генштабу генерал-лейтенант Руслан Хомчак сьогодні демонстрували Зеленському дослідні зразки трьох модулів для проживання чотирьох і шести чоловік.

На відео показано, як Зеленський, приїхавши на місце огляду, привітався за руку з Хомчаком, але Полтораку руки не подав. Потім він відійшов, щоб привітатися із заступником голови Офісу президента Русланом Рябошапкою. В процесі розмови з усіма, коли Полторак збирався щось сказати, Зеленський відштовхнув його рукою.

Раніше сьогодні Зеленський заявив, що більше не бачить сенсу спілкуватися зі спікером Верховної Ради Андрієм Парубієм. "Великий йому привіт", - сказав він.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне