"Я вам відповів дев'ятий раз", - сказав Зеленський журналістці NewsOne

Президент Володимир Зеленський заявляє, що не буде "закривати" українські телеканали, в тому числі NewsOne, який належить соратнику  Віктора Медведчука, нардепу від  Опозиційної платформи - За життя Тарасу Козаку. Про це президент заявив журналістці телеканалу під час візиту до Рівненської області.

"Я ніколи в своєму житті не закривав ні один телеканал. Я особисто за свободу слова - і ви це прекрасно знаєте", - заявив Зеленський.

Після в ході короткого діалогу президент ще кілька разів повторив, що особисто не має наміру "закривати" телеканали. І акцентував: у нього немає таких повноважень.

"Ще раз вам відповім, так? Восьмий раз. Тому що я дуже добре рахую, у мене п'ятірка була. У мене просто дуже класно з арифметикою... Дев'ятий раз спробую вам відповісти: я ніколи в своєму житті не буду закривати жодні канали. Не маю права і не маю повноважень. Я вам відповів дев'ятий раз. Гарного вам дня і вашому прекрасному каналу", - сказав Зеленський.

  • 31 серпня під час інтерв'ю для 1+1 Зеленський сказав, що "історія з ОТЗЖ і каналами Медведчука "погано скінчиться".
  • Пізніше Нацрада з телерадіомовлення знайшов порушення при перевірці NewsOne і вирішив звернутися до суду для позбавлення його ліцензії на мовлення.

Читайте також: Радіо Свобода: За мітинг на підтримку NewsOne платили гроші

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.