RU

Зеленський записав відео: Пожежу загасили, але сірники у "шкідників у суддівських мантіях" видео

12.11.2020, 21:41
Владимир Зеленский (Скриншот видео с Facebook президента)

Президент  Володимир Зеленський, який заразився коронавірусом і знаходиться на лікуванні в лікарні Феофанія, записав звернення до українців. Відео опубліковано в Facebook Зеленського.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Як ви знаєте, COVID-19 не оминув і мене, але почуваюся досить добре", – сказав Зеленський.

Він подякував за підтримку, теплі слова і побажання швидкого одужання, зазначивши, що не приймає близько до серця слова тих, хто радіє його хворобі.

"Третій день я перебуваю на самоізоляції, але не ізолювався від роботи. Виконую свої обов'язки. Всі органи влади, вважаю, працюють у нормальному режимі. І всі ці дні в онлайні у мене проходять наради, важливі переговори, дзвінки, робота в цілому й особисті, навіть такі теплі зустрічі, як з вами зараз", – повідомив Зеленський.

Далі він порівняв суддів Конституційного суду з героями фільму "11 друзів Оушена", а главу КСУ Тупицького – з головним героєм цієї картини, і заявив, що у них не вийде нашкодити Україні, зазначивши, що поки вдалося "загасити пожежу".

"Але сірники залишаються в руках "шкідників у суддівських мантіях", – заявив Зеленський.

Він розповів про вчорашню зустріч із представниками комісії з правової реформи, де намагалися знайти системне вирішення проблеми. Президент анонсував появу перших результатів роботи комісії через тиждень.

Розповідаючи про розмову з Ангелою Меркель, Зеленський повідомив, що намагається знайти спосіб, щоб із появою вакцини від коронавірусу Україна не опинилася б наприкінці черги за нею.

Комментарі

Останні новини