RU

Зеленський приховав маєток в Італії в оточенні олігархів РФ - ЗМІ видео

28.03.2019, 14:46
Фото: скріншот відео

Шоумен і кандидат в президенти України  Володимир Зеленський  має 15-кімнатну віллу на узбережжі італійського курорту Форте-дей-Мармі. Про це йдеться в розслідуванні Слідство. Інфо.

"Це містечко облюбували російські багатії - тут відпочивають Роман АбрамовичОлег Дерипаска і члени сім'ї Бориса Єльцина", - зазначає журналіст Анна Бабинець.

У декларації за 2017 рік Зеленський вказав чотири квартири в Києві, заміський будинок, а також квартири в Ялті і Великобританії.

Всіма ними він володіє повністю, частково або орендує. Однак про 15-кімнатну віллу на італійському узбережжі, якою Зеленський володіє разом з дружиною Оленою, в декларації не вказав.

Згідно з документами в 2017 році італійська фірма San Tommaso S.R.L., задекларована Зеленським, придбала 15-кімнатний будинок в тосканському містечку Форте-дей-Мармі. За нього італійська фірма заплатила 3,8 млн євро. Будинок розташований всього в 600 метрах від моря - вісім хвилин пішки до пляжу.

Чи відвідує Зеленський віллу, невідомо.

У його Instagram вдалося знайти лише одне фото з невідомого італійського містечка, датоване 9 серпня 2017 року.

Журналісти припускають, що на той час сім'я Зеленського, швидше за все, вже володіла віллою в Форте-дей-Мармі.

Містечко Форте-дей-Мармі розташоване в регіоні Тоскана, на узбережжі Тірренського моря в 90 кілометрах від Флоренції.

Назва містечка перекладається як "мармуровий форт" - в середні століття тут добували мармур. У минулому столітті італійські багатії стали купувати тут будинки, і курорт набув славу елітного.

Фото: whywander.com

"Сьогодні ж Форте-дей-Мармі відомий в Італії як місце, де господарюють росіяни", - уточнюється в розслідуванні.

Журналісти New York Times розповідали, що за оренду навісу на пляжі Форте-дей-Мармі відпочиваючі платять по 250 євро в день. За одноденні вертолітні поїздки в Монте-Карло - по 4,5 тисячі євро. І залишають офіціантам чайові по 1000 євро.

Фото: luxgallery.it

Російські чиновники не тільки відпочивають в Форте-дей-Мармі, вони також дають хабарі місцевими віллами.

У Форте-дей-Мармі має віллу колишній італійський прем'єр Сільвіо Берлусконі, він нібито живе по сусідству з Романом Абрамовичем. Знайти згадки про відомих українців, які володіють нерухомістю в Форте-дей-Мармі, Слідство. Інфо не вдалося.

Журналісти Слідство. Інфо запитали Зеленського, чому ця нерухомість не згадується в декларації кандидата, незважаючи на те, що він з дружиною - кінцеві бенефіціари фірми San Tommaso S.R.L., яка володіє майном в Форте-дей-Мармі. У прес-службі Зеленського відповіли: "Декларація кандидата заповнена в повній відповідності з чинним законодавством України".

30 січня 2019 року Зеленський, який балотується на пост президента України, виправив деякі дані в своїй електронній декларації за 2017 рік.

Комментарі

Останні новини