За словами президента, Україна "ніколи не відродить економіку, якщо не будуть платити податки: це стосується кожного - від олігарха до водія таксі"

Президент Володимир Зеленський закликав українців не тільки оплачувати комунальні послуги і платити податки, а й повідомляти про хабарі, відкати та інші злочини в Національне антикорупційне бюро за телефоном 0 800 503 200. Заради цього він записав ролик, який виклав в Facebook.

"Якщо від вас вимагають хабар, пропонують відкат або будь-яку іншу корупційну схему, будь ласка, не мовчіть. Не треба писати в соціальних мережах "все пропало","ці такі самі, як і ті","Зеленський понаставив своїх решал", - говорить президент на відео.

Як висловився Зеленський, Європа починається не із західного державного кордону.

"... А з недопалка, який летить у смітник, з пристебнутого ременя безпеки, з оплачених комунальних послуг та податків, з відповіді "ні", коли вашій фірмі пропонують на тендері нагнути державу", - зазначив він.

Глава держави закликав "щодня робити невеликі кроки назустріч нової ментальності" і заявив, що "починає з себе", підписуючи законопроект про імпічмент президента.

  • За опитуванням 8-20 серпня, понад 31% українців чекає від Зеленського "зниження тарифів". У червні таких було 38%.
  • 3 червня прес-секретар ОПУ заявила, що Зеленський дасть прес-конференцію на 100 днів президентства. У підсумку він відзвітує про роботу в інтерв'ю акторові серіалу "Слуга народу": прес-конференції не було.

Читайте також: Президентська секта. Як Зеленський поділив країну

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.