Позавчора, коли президент побував в Золотому-4 у лінії розмежування вогню, у нього виникла суперечка з добровольцями, які проти відводу військ ЗСУ

З'явилося повне відео зустрічі президента Володимира Зеленського з противниками відведення військ ЗСУ на ділянці в Золотому-4 в Луганській області. Запис опублікував у себе в YouTube регіональний ресурс "НикВести".

В ході розмови Зеленський закликав учасників акції проти відводу українських військ вивезти зброю, яку вони привезли з собою в селище. Виникла суперечка. Бесіда завершилася, судячи з минулих опублікованих фрагментів, нічим і на підвищених тонах.

Дивіться відео: Зеленський показав своє відео поїздки в Золоте

Довідка. 26 жовтня 2019 року з'явилося відео, на якому Зеленський в Золотому спілкується з чоловіком у військовій формі. Коли той спробував розповісти президентові про вимоги учасників масових акцій проти формули Штайнмайєра, президент відповів: "Я ж не лох якийсь. Я до тебе прийшов і сказав: "Зброю прибери". Ти мене не переводь на акції".

  • У штабі ООС заявили, що люди у військовій формі, з якими спілкувався президент, знаходяться в Золотому нібито нелегально, а сам Зеленський констатував, що деякі розмови "були емоційними".
  • Вчора в МВС заявили, що зброю добровольців вивезли з селища.

Дивіться відео: Білецький - Зеленському: Ветерани залишаться в Золотому

Відео: "НикВести HD" (використані кадри каналу НАШ і Майдан-Хуліган)

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне