RU

Зеленський хоче люструвати чиновників епохи Порошенка: відео видео

11.07.2019, 15:45
Владимир Зеленский (фото - president.gov.ua)

Шостий президент Володимир Зеленський пропонує посилити люстрацію. Про це він сам заявив у відеозверненні в Facebook.

Його команда розробила законопроект, згідно з яким під люстрацію потрапляють особи, які в період з 23 лютого 2014 року по 19 травня 2019 року обіймали посади президента, голови Верховної Ради, генпрокурора, голови СБУ, голів Антимонопольного комітету і Фонду державного майна, голів ДФС та митниці, секретаря РНБО, керівників оборонних підприємств.

Люструвати також пропонується депутатів і членів уряду цього періоду.

"Для чого потрібні народні депутати, які залишають недоторканність, узаконюють незаконне збагачення, просто не ходять на роботу? Для чого міністри, які розповідають, що українці дуже багато їдять, які будують дороги тільки у власному Facebook і народжують дітей в Америці? Які угробили здоров'я нації і розповідають про шкоду вишневих кісточок? Для чого потрібні прокурори, які можуть посадити тільки власну печінку? Для чого міністр економіки часів Януковича, який називає громадян ублюдками, вибиває з рук телефони і обіцяє дати їм усім по морді? Я кожен день ламаю голову, що з ними з усіма робити", - заявив Зеленський.

Вчора, 10 липня, він під час робочої наради в Борисполі вигнав із залу секретаря місцевої міськради Ярослава Годунка зі словами "Іди гуляй".

Комментарі

Останні новини