Військовослужбовець ЗСУ виконувала завдання російських спецслужб і передавала інформацію про позиції українських військових

У районі проведення антитерористичної операції СБУ затримала військовослужбовця ЗСУ, яка передавала російським спецслужбам інформацію з обмеженим доступом. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Виконуючи завдання терористів і представників російських спецслужб, жінка передавала своїм кураторам інформацію про позиції ЗСУ, плани проведення оборонних операцій, схеми зв'язку, установчі дані, позивні і номери телефонів бійців, інші відомості військового характеру.

Їй оголошено про підозру по ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу), 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) і 258-3 (участь у терористичній організації) Кримінального кодексу України.

Громадянин Росії Денис Кудрін в складі терористичної організації ЛНР брав участь у вбивствах і тортурах військовослужбовців Збройних сил України, а також грабежі мирного населення.

Служба безпеки України затримала адміністратора сепаратистських груп в соціальних мережах в Дніпропетровській області.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне