RU

Заступник міністра поскандалив з поліцією. Шмигаль збирає Кабмін для звільнення: відео видео

21.01.2021, 07:18
Віталій Немілостівий (скриншот відео Обозреватель)

Заступник міністра промисловості Олега Уруського Віталій Немілостівий потрапив у скандал із патрульною поліцією, відео інциденту опублікував Обозреватель. Сьогодні вранці Кабмін збереться, щоб обговорити його звільнення, написав у Facebook прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Судячи з кадрів, конфлікт стався ще 30 грудня 2020-го і виник, коли патрульні зупинили машину чиновника. Заступник міністра віддав ключі поліції та намагався піти, однак правоохоронці вимагали, щоб він залишився, мабуть, для оформлення протоколу.

"Руки прибрав! Я заступник міністра ... Я радий, що ви фіксуєте. Я пішов, а ви оформляйте", – відповідав чиновник.

На попередження, що його затримають, Немілостівий сказав: "Будь ласка". Незабаром після суперечки почалася коротка бійка. Чиновник кричав: "Ви а**рели! Руки прибрав!" Судячи з кадрів, чиновника поклали на землю і вдягли наручники.

Шмигаль написав у Facebook, що у четвер вранці Кабмін на позачерговому засіданні розгляне звільнення Немілостівого. Він не уточнив, за що, однак написав: "Я вже не раз говорив – у нашому уряді немає недоторканних. Ще раз доведемо ці слова діями".

  • З грудня 2007 до березня 2010-го Немілостівий був першим заступником міністра, а з березня 2010-го до жовтня 2011-го заступником міністра промислової політики.
  • У 2012-му Немілостівий був обраний нардепом від ВО Батьківщина. У 2013-му вийшов з фракції.
  • 2014-го не пройшов у Раду за 168 мажоритарним округом у Харкові. Обирався від Блоку Петра Порошенка.
  • У серпні 2020-го призначений заступником міністра промисловості.

Комментарі

Останні новини