RU

Засідання аграрного комітету. У Раді сталася бійка - відео видео

11.12.2019, 14:02
скріншот відео

У Верховній Раді сьогодні сталася бійка між народним депутатом від фракції Слуги народу Андрієм Богданцем і групою осіб. Засідання комітету з питань аграрної політики було зірвано.

Народний депутат від Слуги народу Ірина Верещук повідомила, що деякі "активісти" намагалися домогтися зняття з розгляду законопроекту №2178-10 про ринок землі. За її словами, СН пропонує розглядати поправки, а їх налічується близько 4300.

Вона уточнила, що "активісти" доводили Сольському (глава комітету, - ред.), що "суспільство вимагає зняти законопроект із розгляду".

На відео бійки видно нардепів Ради сьомого скликання від фракції Свобода Едуарда Леонова та Ігоря Мірошниченка. В СН назвали інцидент "провокацією для дестабілізації ситуації в Раді".

"Ми звертаємося до правоохоронних органів із вимогою належним чином відреагувати на цей інцидент відповідно до чинного законодавства", - наголошується в заяві фракції.

  • 19 жовтня Сольський заявив, що пріоритетним законопроектом щодо відкриття ринку землі, який буде розглянутий у Верховній Раді, став альтернативний законопроект №2178-10, внесений партією Слуга народу.

Комментарі

Останні новини