Опозиція, позафракційні депутати та частина регіоналів мають намір взяти на себе відповідальність за подолання політичної кризи в Україні

Опозиція, позафракційні депутати та частина регіоналів мають намір взяти на себе відповідальність за подолання політичної кризи в Україні.

Вчора, 20 лютого, парламент 236 голосами приняв постанову "Про засудження насильства в Україні, що призвело до людських жертв", якою заборонив силовикам застосовувати зброю у Києві, наказав повернути їх в місця постійної дислокації.

У залі було зареєстровано 239 депутатів з 450.

Також прийнято рішення працювати кожен день до подолання політичної кризи, в тому числі і у вихідні.

Сьогодні парламент зібрався майже в повному складі. На самому початку спікер Володимир Рибак повідомив, що він підписав прийняту вчора постанову про заборону антитерористичної операції.

Нагадаємо, станом на 6:00 21 лютого з 10:20 18 лютого в Києві під час зіткнень учасників антиурядової акції протесту і сил МВС загинули 77 осіб (в тому числі троє силовиків). За медичною допомогою звернулися 577 постраждалих  369 з них госпіталізовані.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне