RU

Замість безкоштовної ДЮСШ син Кононенка відкрив фітнес-клуб видео

17.06.2016, 14:06
Скріншот з відеозапису

У 2014 році завод Ленінська кузня, який є однією з бізнес-структур президента Петра Порошенка і заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка, отримав від влади столиці на реконструкцію корпуси піонертабору "Юнга" в Пущі-Водиці. Незабаром на цій території з'явився прибутковий фітнес-клуб. Таку інформацію оприлюднили журналіст програми Схеми від Радіо Свобода і UA: Перший.

За даними розслідувачів, в грудні 2014 року Київрада передала в оренду на 25 років ділянку 2,6 гектара в Пущі Водиці заводу Ленінська кузня - для реконструкції будівель під ДЮСШ "Міжнародна тенісна академія" (МТА).

Замість безкоштовної ДЮСШ син Кононенка відкрив фітнес-клуб
Журналісти подали запит в Міністерство спорту і молоді про засновників і статус підприємства. Відповідь заступника міністра Івана Гоцула була такою: МТА "не відноситься до ДЮСШ", а спортивним директором цієї установи є Віталій Кононенко - син нардепа.

З огляду на те, що закон про фізкультуру і спорт не передбачає стягування плати за тренування в ДЮСШ, а вартість занять в МТА становить 3690 грн за 10 годин, це підприємство фактично порушує умови договору оренди землі з Київрадою.

У той же час секретар Київради Володимир Прокопів переконаний, що ніякого підступу тут немає: "Коли замість спортшколи збудували тенісну академію, то це те ж саме, тільки вищого напрямку".

Замість безкоштовної ДЮСШ син Кононенка відкрив фітнес-клуб
Ігор Кононенко також вважає, що "ніякої підміни немає", зазначивши, що "совкове положення" про статус ДЮСШ виконати "майже неможливо".

Син нардепа, Віталій Кононенко, від дачі коментарів журналістам відмовився, а пізніше вимкнув мобільний телефон. Також розслідувачам не вдалося зв'язатися з адміністрацією спортклубу в Пущі-Водиці - на телефонні дзвінки там не відповідали.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини