RU

Забзалюк: За зраду виборцю пропонують шалені гроші видео

08.02.2012, 16:13
77f1e26e1e1e35f8a778dcc7535d338f.jpg
Народний депутат Роман Забзалюк заявив, що він ніколи не виходив з Батьківщини, а членом депутатської групи Реформи заради майбутнього він став, щоб провести депутатське розслідування, довести і припинити провокації проти опозиції. Про це він заявив сьогодні журналістам на прес-конференції.

За словами Забзалюка, в ході проведеного депутатського розслідування, йому вдалося отримати прямі докази цього.

"Чому я зараз виступаю від імені БЮТ-Батьківщина? По суті, ці два місяці я формально числився в так званій групі Реформи заради майбутнього, але фактично ніколи і не виходив з лав команди БЮТ-Батьківщина", - підкреслив він.

Нещодавно керівництву Батьківщини стало відомо про підготовку чинним режимом фальсифікацій на виборах і спроб дискредитації опозиції. "Було прийнято рішення припинити такі провокації і пролити світло на плани влади. Це відповідальне завдання було доручено безпосередньо мені", - сказав він.

На прес-конференції Забзалюк продемонстрував журналістам аудіозаписи, на яких чути голоси, схожі на Забзалюка та Ігоря Рибакова, лідера групи Реформи заради майбутнього. В ході розмови Забзалюку пропонуються гроші за його перехід і його діяльність проти Батьківщини.

"Я записував сам себе на свій мобільний телефон", - пояснив він і пообіцяв оприлюднити аудіозаписи.

"За продаж своєї совісті пропонуються скажені гроші. Мова йде про суму в розмірі $ 500 тис. відразу, потім щомісячна зарплата 20-25 тисяч, плюс надбавки за активну брехню проти опозиції", - сказав він.

Забзалюк сказав, що отримав від Рибакова $ 450 тис.

Нагадаємо, в минулому році Забзалюк написав заяву про вихід з фракції БЮТ і вступ у депутатську групу Реформи заради майбутнього, яку очолює Рибаков.

Комментарі

Останні новини