Актор поспілкувався з дітьми в одній зі шкіл і закликав до збільшення гуманітарної допомоги на цілі освіти

Дитячий фонд ООН опублікував в Facebook відео візиту голлівудського актора Орландо Блума в одну зі шкіл Слов'янська, який він зробив на минулому тижні.

"Посол доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блум дійсно знаходився в східній Україні і зустрічався з дітьми, постраждалими в результаті конфлікту. В зв'язку з питаннями безпеки, ми не мали права повідомляти деталі", - пояснили в ЮНІСЕФ відсутність попередньої інформації про візит.

В ході візиту актор поспілкувався з дітьми і спустився в бомбосховище однієї зі шкіл, які постраждали під час окупації проросійськими терористами. "Коли лише 2% гуманітарної допомоги направляється на цілі освіти - це недостатньо. Діти потребують освіту для майбутнього, для соціалізації, почуття приналежності", - зазначив актор.

У ролику ЮНІСЕФ також говориться, що в результаті війни в Донбасі пошкоджені або знищені 20% шкіл регіону, 300 тисяч дітей потребують допомоги для продовження навчання. Дитячий фонд ООН надає допомогу в ремонті шкіл, закупівлі шкільного приладдя та надає психологічну допомогу дітям.

27 квітня місцеві ЗМІ і численні очевидці в соцмережах опублікували інформацію про відвідування Блумом Слов'янська, Краматорська і Святогірська.

Орландо Блум - актор родом з Англії. Отримав визнання після ролей у трилогії "Володар кілець", фільмах "Чорний яструб", "Троя" і "Пірати Карибського моря". Як посол доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блум неодноразово відвідував країни, постраждалі від природних катаклізмів і військових конфліктів - Непал, Ліберію, Боснію і інші.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.