RU

Прем'єр Яценюк звернувся до жителів півдня і сходу України видео

18.03.2014, 10:18
4301e59a28200752ac12ef649ac42ffc.jpg
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до жителів південних і східних областей України. Голова уряду повідомив про спроби російських спецслужб влаштувати провокації в українських регіонах. Також він висловив позицію влади з нагальних питань та ситуації в країні.

За словами Яценюка, прийнято рішення залишити в силі мовний закон у редакції Ківалова-Колесніченка, прийнятий в 2012 році. "Російська мова, згідно з цим законом, у всіх областях, де переважають російськомовні, має статус де-юре регіональної, а фактично офіційної мови з такими ж можливостями і правами, як і в української", - сказав він.

Яценюк підкреслив, що Україна чекає розширення повноважень регіонів, тобто децентралізація влади.

21 березня в Брюсселі планується підписання політичної частини угоди про асоціацію з ЄС. "Зв'язки з ЄС і Росією ми не розглядаємо за принципом або-або. Незважаючи на катастрофічне погіршення відносин з Росією, допущене не з нашої вини, незважаючи на збройну агресію Росії проти України, я зроблю все можливе  щоб не просто зберегти мир, а й побудувати з Росією справді партнерські і добросусідські відносини", - зазначив він.

Питання про вступ до НАТО не стоїть на порядку денному заради збереження єдності України. Захищати країну буде сильна, сучасна українська армія.


Відео: youtube.com

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини