RU

Ярош розповів, що йому "Градом" ледь не відірвало руку видео

29.01.2015, 17:36
1b7315cc4d3f8cdf3a470141e7c5d783.jpg
Лідер Правого сектора Дмитро Ярош, який нещодавно був поранений осколками "Граду", почувається добре. Про це він повідомив в інтерв'ю 5 каналу. "Відчуваю себе нормально. Хочу, щоб скоріше воно все зажило", - сказав Ярош.

"Так війна ж: я їхав," Град "бабахнув - поранений. Рука - в не дуже хорошому стані, але головний мій палець згинається. Тобто, натискати на курок я зможу. Тобто, все нормально. Судини зшили. Кажуть, чотири місяці - півроку і рука буде функціонувати. Ногу зачепило небагато. Я навіть цього не помітив тоді. Тому що рука боліла: вона так висіла, бовталася вся після поранення. Тому ногу не помітив. А виявилося, що туди теж осколок зайшов, якось там був схожий, але кістку не зачепив. Мене вчора "порізали" небагато, "зашили". Так що нормально. Жити буду, воювати буду. Це - найголовніше", - заявив він.

Нагадаємо, Ярош отримав поранення на території Донецького аеропорту 21 січня під час одного з бойових зіткнень з окупантами.

Відео: 5 канал

Досьє на Дмитра Яроша

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини