RU

Ярош оголосив про створення нового руху: відео видео

28.12.2015, 10:59
Дмитро Ярош
Колишній лідер Правого сектора Дмитро Ярош заявив про створення нового руху. Про це він повідомив в Facebook.

На його думку, на сьогодні ПС як революційна структура виконав свою місію, і виконав її по повній. Це і бої на Майдані, і створення Добровольчого українському корпусу для відсічі зовнішнім агресору.

"Зараз настав час зосередитися на державотворчих речах. Наш рух виріс, зміцнів і переходить на новий етап свого розвитку. Тепер ми хочемо постати не як вузькофункціональний, а як загальнонаціональний патріотичний рух, мета якого - об'єднати всіх патріотів України. Без радикалізму на кордоні з маргінесом, але і без ліберальної демагогії", - повідомив Ярош.

Ярош зазначив, що не відмовляється від революційного шляху, але категорично заперечує псевдореволюційну діяльність, яка загрожує існуванню держави Україна і плямує репутацію патріотів. "Ми, опозиційні до діючої влади, але не вважаємо доцільними криваві (і приречені на поразку) бунти проти неї", - додав колишній лідер ПС.

Установчий з'їзд нового руху запланований на лютий.

"Я разом зі моєю командою виходжу з Національно-визвольного руху "Правий сектор". Ми ініціюємо створення нового суспільно-політичного руху, установчий з'їзд якого планується на лютий. Працюємо зараз над його розвитком, концепцією діяльності, програмними принципами", - повідомив Ярош.

На думку екс-лідера ПС, Добровольчий український корпус, який захищав Піски, аеропорт, Широкине, Саур-Могилу, створив медичний батальйон Госпітальєри, бійці якого врятували тисячі життів - він повинен рости і розвиватися далі, перейти на якісно новий рівень. Тому 5-й і 8-й батальйони ДУК і медичний батальйон Госпітальєри реорганізовуються в Добровольчу Українську армію. Вона буде однією з структур створюваного нового руху.

"Ми продовжуємо воювати на фронті проти зовнішнього агресора і працювати на розвиток нашої держави в тилу. Ми вдячні всім побратимам, які разом з нами пройшли цей важкий, але славний шлях. Двері нашого руху відкриті для всіх патріотів України, які поділяють наші цінності, в першу чергу для членства і прихильників "Правого сектора", - резюмував Дмитро Ярош.

Нагадаємо, 11 листопада Ярош оголосив про рішення скласти з себе повноваження лідера Правого сектора.

12 листопада член Правого сектора Олена Білозерська повідомила, що 8 листопада відбулася конференція руху, після якої Ярош і написав заяву про відставку. Конференція була організована частиною членів ПС, які виступають за перехід на жорсткий революційний шлях. "Це не означає, що буде негайний штурм адмінбудівель, але означає відкрите визнання Правим сектором чинної влади нелегітимною, а сам рух ПС - єдиним легітимним представником інтересів української нації", - сказала вона. Ярош не прибув на конференцію і її висновки не підтримав.

Читайте також: Після Яроша. Що сталося в Правому секторі

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини