Для того, щоб їх можна було відрізнити від інших співробітників міліції, їх попросили пов'язати георгіївську стрічку на правий погон

Сьогодні в Горлівці сепаратисти захопили будівлю Горлівського міськуправління міліції в Донецькій області. На адміністративній будівлі сепаратисти вже встановили російський прапор, а також прапор так званої Донецької республіки.
 
На відео видно, як у внутрішньому дворі хтось у камуфляжі, назвавшись підполковником російської армії з Сімферополя, представляє частині особового складу нового "​​начальника" УВС в городі Горлівка - Шульженка Олександра Федоровича. "Всі його розпорядження виконуються беззаперечно", - зазначив підполковник.

"Для того, щоб вас можна було відрізнити від інших співробітників міліції, які ще не перейшли на бік народу, прошу вас всіх пов'язати георгіївську стрічку на правий погон", - сказав він. Щоправда, стрічок в наявності не виявилося. "Питання зі стрічками поки не вирішено", - сказав він.

Зауважимо, що Горлівка була одним з небагатьох міст Донецької області, де міліція чинила опір сепаратистам. Кілька днів тому була попереджена спроба проникнення до адміністративної будівлі Горлівського міського управління міліції. За інформацією Горлівського УМВС, близько 20:00 до адмінбудівлі прибули кілька автомобілів, з яких вийшли невідомі люди і попрямували до будівлі, маючи намір проникнути всередину.

Відео: YouTube

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.