RU

Як проголосувати на виборах, будучи відсутнім в місці реєстрації видео

12.05.2014, 15:13
76b117b5ee104fccaede88734a39d1f4.jpg
Громадяни України мають право на тимчасову зміну місця голосування на президентських виборах без зміни виборчої адреси. Це закріплено в п.3 ст.7 Закону України "Про Державний реєстр виборців", нагадує громадянська мережа ОПОРА, і акцентує увагу - всю необхідну процедуру слід встигнути пройти до 19 травня включно.

Перебуваючи на навчанні, роботі, в подорожі (навіть за кордоном) виборець може проголосувати на виборах, тимчасово змінивши місце голосування. Для цього необхідно:

1) мати документ, що підтверджує необхідність зміни місця голосування. Для підтвердження мотиву до заяви можуть бути додані такі документи: довідка про відрядження, довідка з місця навчання, договір найму (оренди) житла, документ, що підтверджує право власності на житло, проїзні документи, путівка в санаторій тощо;

2) особисто подати заяву з мотивуванням голосування на іншій ділянці і підтверджуючі документи (оригінали та/або копії) у відповідні органи - не пізніше, ніж за п'ять днів до дня голосування (до 19 травня 2014 включно).

А в цьому ролику відображено все, що відбувається в день виборів - що потрібно зробити виборцю і що повинні робити члени виборчих комісій.


Нагадаємо, позачергові вибори президента України відбудуться 25 травня 2014 року. Цього ж дня відбудуться вибори мера Києва і депутатів Київради.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини