RU

Як депутати БПП кнопкодавили за Брауна на аудитора НАБУ - відео видео

21.03.2017, 13:59
Скріншот з відеозапису
Сьогодні, 21 березня, на голосуванні у Верховній Раді про призначення за квотою парламенту британця Найджела Брауна аудитором для НАБУ народні депутати від Блоку Петра Порошенка кнопкодавили. Це можна побачити на відео моменту голосування, яке виклало на своєму сайті громадський рух ЧЕСНО.

На відео помітно, як нардеп Сергій Лещенко пробує зняти на смартфон голосування колег від БПП, але робити це йому заважає колега по фракції Гліб Загорій.

"На цьому фото ви бачите, як депутат Загорій (БПП) намагається перешкодити контролювати кнопкодавів на "гальорці" блоку Порошенка. Це - сьогоднішня серія голосування за Найджела Брауна на посаду аудитора НАБУ", - прокоментував Лещенко у себе в Facebook .

Пізніше табло поіменного голосування показало, що за Брауна проголосували всі місця "гальорки" БПП, хоча на двох кріслах там ніхто не сидів - це видно на записі.

Як депутати БПП кнопкодавили за Брауна на аудитора НАБУ - відео

Читайте також: ЧЕСНО: Найбільше кнопкодавів в БПП і групі Відроження

Як депутати БПП кнопкодавили за Брауна на аудитора НАБУ - відео

За даними ЧЕСНО, депутата Олександра Урбанського вже 10 раз ловили на кнопкодавстві, його колегу Вадима Денисенка - шість разів.

Читайте також: Кабміну на роль аудитора для НАБУ запропонували трьох прокурорів

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини