Президент  Володимир Зеленський  змусив керівника Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадніка пообіцяти, що аварійний Південнобузький (в народі - Варварівський) міст в місті відремонтують у 2020 році. Їх діалог відбувся під час візиту глави держави до Очакова.

За словами Стадніка, якого призначили у вересні, ремонт знаходиться на рівні проектної документації, яка коштує "до мільйона гривень".

Читайте також: Ми плануємо будувати корвети для флоту - Зеленський

Президент обірвав його, і запитував, сказавши, що останній "неправильно ставить питання".

- (Треба говорити) Коли ви побудуєте нам міст? Вас же це питання цікавить? Тільки так треба ставити питання. Решта не дуже цікаво - про якісь компанії, які виграють тендери, а потім нічого не будується. Поставимо питання голові ОДА: через скільки місяців буде міст?
- Ми не хочемо повторювати попередників...
- Давайте не так. У наступному році міст стоятиме?
- Новий? Питають ж про новий міст.

(Репліка з-за кадру) Хоча б відремонтований.

- Та хоча б відремонтований!
- Будемо намагатися.
- Ні. Ось зараз тут журналісти, ви скажіть їм - "буде". І тоді вам доведеться його поставити. У нас тут в кожній області так. А по-іншому не будується. У Дніпрі так було, у Станиці Луганській, в Маріуполі з дорогою. Якщо ви скажете журналістам, люди будуть вас бачити, впізнавати на вулицях і запитувати - де міст? Ну що, буде в наступному році?
- Так, будемо старатися.
- Буде.

Дивіться відео: "У вас взагалі немає доріг!" Зеленський вночі розпікав мера Очакова

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.