На вулиці Великій Житомирській біля Михайлівської площі виникла масштабна бійка між прихильниками Партії регіонів і опозицією

На вулиці Великій Житомирській біля Михайлівської площі виникла масштабна бійка. З Європейської площі, де проходить регіональний мітинг, сюди піднялися близько 50 людей міцної статури.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, на Михайлівській площі в цей час перебували близько 100 свободівців. Підтяглася міліція, яка намагається розділити дві стінки, але місцями відбуваються серйозні сутички. Був застосований сльозогінний газ, учасники бійки кидають один в одного 1,5-літрові пляшки з водою.

Правоохоронцями вдалося розвести сторони бійки біля Михайлівської площі. До місця конфлікту були підтягнуті додаткові сили спецпідрозділу "Беркут". Представників регіонального мітингу вони відтіснили на Михайлівську площу. Після переговорів їх представників з керівництвом міліції молоді люди відійшли з іншого боку, а представники Свободи все ще намагаються прорвати оточення з "Беркута". Свободівці кажуть, що Партія регіонів їх спровокувала і прийшла на місце проведення опозиційних акцій.

Слід зазначити, що бійка проходила майже під вікнами столичного главку міліції.

Відео: ЛІГАБізнесІнформ

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне