RU

Волонтери піддали сумніву факт замаху на Шокіна: відео видео

04.11.2015, 14:59
ea7198d5ed6cc873c48e518e410cd8dc.jpg
Волонтери проекту Вернись живим піддали сумніву факт замаху на генерального прокурора Віктора Шокіна. Згідно з повідомленням волонтерів на сторінці в  Facebook, снайпер не став би здійснювати постріли через броньоване вікно, оскільки після контакту навіть зі звичайним склом пророчити подальшу траєкторію кулі неможливо.

"Навіть через звичайне скло в предмет в приміщення потрапити практично неможливо. Кому довелося бачити вбитих і поранених - не дасть збрехати - навіть після потрапляння в одяг куля починає поводитися непередбачувано. Згадайте будь-який відомий вам замах, і ви зрозумієте - через вікна стріляють або довгою чергою або ніяк", - йдеться в повідомленні.

Волонтери також піддали сумніву версію про те, що снайпер використовував тепловізор, оскільки за закритими вікнами побачити розташування людей у ​​кабінеті було неможливо.

"Тепловізор не працює через вікна і штори. Він показує температуру скла, може показати ваше теплове відображення, але він ніколи не покаже предмети за склом. Якби "фігурант замаху" або генеральний військовий прокурор купили для армії хоча б один тепловізор - вони б такого не "ляпнули" ", - додали волонтери та опублікували відео.

Раніше головний військовий прокурор
Анатолій Матіос повідомив, що людина, яка вчинила замах на генерального прокурора використовувала тепловізор. "Куля, яка була випущена, була спрямована прицільно з використанням, швидше за все, тепловізора. Всі штори, ролети, передбачені у вечірній час, були закриті. Побачити тінь або місце розташування осіб, які знаходилися в кабінеті, було неможливо", - сказав він.

Нагадаємо, вночі, 2 листопада, невідомі
обстріляли робочий кабінет генерального прокурора Віктора Шокіна в Києві.

Читайте також: ГПУ розповіла про деталі замаху на Шокіна

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини