RU

Визначився. Вакарчук прийняв рішення про вибори президента видео

28.01.2019, 10:21
Святослав Вакарчук (скріншот з відеозапису)

Лідер музичного гурту Океан Ельзи  Святослав Вакарчук не балотуватиметься в президенти в 2019 році. Заяву про своє рішення він опублікував у відеозверненні на YouTube.

"Щоб розставити всі крапки над "i", офіційно заявляю: я, Святослав Вакарчук, не братиму участі в президентських виборах 2019 року", - сказав він.

Він також повторив, що "влада як така, президентський пост як такий" йому не цікаві, і цікаві "справжні зміни в країні".

Музикант вважає, що зараз, "в джинсах", він може зробити більше для країни, ніж "в краватці".

"Я не збираюся стояти осторонь. Кожен день, спілкуючись з людьми, я відчуваю їх розчарування і зневіру. Я бачу, як корупція і несправедливість роз'їдають нашу країну зсередини. Я бачу, як безпринципність політиків і жадібність чиновників роблять нашу країну слабкішою. Так не має бути! І в наших силах це змінити", - говорить він.

Вакарчук сказав, що буде "разом зі своєю командою" працювати над тим, щоб проєвропейські сили перемогли, і щоб привести до влади якомога більше молодих професіоналів - "людей майбутнього, тих, для кого справедливість і державні інтереси - понад усе".

Читайте також: Вакарчук набрид

Комментарі

Останні новини