RU

Вибухівку під авто Шеремета, можливо, підклала жінка: відео видео

22.07.2016, 14:48
Чоловік і жінка працювали в парі (скріншот з відео)
У мережу потрапили записи камер спостереження, зроблені за кілька годин до вбивства Павла Шеремета. На записах камер видно, що вибуховий пристрій під автомобіль Subaru, на якому журналіст поїхав на ранковий ефір, заклала жінка. З нею в парі працював чоловік, передає Обозреватель.

Невідомий чоловік в 00:22 (такий час зафіксувала камера спостереження, - ред.) підійшов до припаркованого автомобіля, на якому вранці підірвався Шеремет, присів біля дверей водія і підготував все для прикріплення вибухового пристрою - протер днище Subaru.

О 02:33 чоловік і жінка пішли в напрямку будинку, де жив Шеремет - з вул. Ярославів Вал вниз на Івана Франка (по парному боку) - на відстані близько 15 метрів один від одного.

В руках жінки була важка сумка або пакет. Слідство вважає, що саме в ній знаходилася бомба.

О 02:38 чоловік і жінка зустрілися, перекинулися кількома словами і розійшлися по різних сторонах дороги. Чоловік став імітувати ходу людини, яка добре випила.

О 02:39 чоловік пішов вниз, а жінка в цей час зупинилася біля Subaru, мабуть дістала з сумки/пакета вибуховий пристрій і заклала його під днище (в районі водійського сидіння), після чого пішла. Процес закладки зайняв не більше хвилини.

За версією слідства, чоловік, перебуваючи через дорогу, "страхував" жінку-кілера.

Джерело "Обозревателя" повідомило, що місце в глибині двору, де зазвичай парковали Subaru, виявилося зайнято мікроавтобусом з іногородніми номерами. Як тільки автомобіль Притули поставили на вільне місце, бус виїхав. Чи було це випадковістю - поки невідомо. Однак перевіряється версія, що це було зроблено навмисно, для полегшення "роботи" кілерів. Таким чином водія Subaru змусили поставити автомобіль подалі від вікон, в зручному для закладення вибухового пристрою місці.

Дивіться також: Камера спостереження зняла момент вибуху авто Шеремета

20 липня о 07:45 в центрі Києва був підірваний автомобіль редактора-засновника Української правди Олени Притули, в якому перебував журналіст Шеремет. Він помер в кареті швидкої допомоги.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що смерть Шеремета - це вбивство. ФБР підключилося до розслідування вбивства Шеремета. Радник глави СБУ Юрій Тандія заявив, що слідство розглядає вже шість версій причин вбивства журналіста Шеремета.

Читайте також: Десять останніх публікацій і висловлювань Шеремета

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини