RU

Вибух авто офіцера ГУР в Києві: диверсант "ожив": відео видео

17.04.2019, 14:56
Василий Грицак (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Російський диверсант, який постраждав від передчасної детонації вибухового пристрою під час закладки його під автомобіль офіцера Головного управління розвідки (ГУР) в Голосіївському районі Києва, не загинув і дав свідчення в суді. Про це сьогодні на брифінгу повідомив глава СБУ Василь Грицак, передає кореспондент LIGA.net.

Грицак нагадав, що 4 квітня під час спроби закласти вибухівку під автомобіль українського військового розвідника стався самопідрив.

"В результаті цього самопідрива виконавець, він же керівник російської диверсійно-терористичної групи, отримав тяжкі тілесні ушкодження", - сказав Грицак. "Виконавець невдалої спроби мінування автомобіля (...) залишився живий, хоча він і знаходиться зараз у важкому стані (...) Він знаходиться в лікарні, він заарештований", - додав він.

Глава СБУ підкреслив, що виконавцем є громадянин РФ Олексій Комаричев, 17 січня 1978 року народження, постійно проживає в Москві. За його словами, в різні періоди життя Комаричев проходив службу як офіцер полку охорони уряду Москви і Федеральної служби Росії з контролю за обігом наркотиків. У 2016 році, сказав він, Комаричев був звільнений за компрометуючих обставин з місця служби, перебував під вартою.

"За нашими даними, під тиском ФСБ влаштувався на роботу у військову розвідку", - сказав глава СБУ.

Дивіться також: Камери зняли момент вибуху авто офіцера ГУР в Києві: відео 18+

Раніше Грицак на брифінгу повідомив, що організатором убивств полковника СБУ Олександра Хараберюша і командира спецназу ГУР Максима Шаповала, а також невдалої спроби підриву авто українського офіцера, був начальник департаменту контррозвідки ФСБ Росії Дмитро Мінаєв.

У ніч на 4 квітня в Голосіївському районі Києва вибухнув припаркований біля одного з торгових центрів автомобіль. Відбулася передчасна детонація вибухового пристрою - підривника у важкому стані госпіталізували. Пізніше з'явилася інформація, що він помер в лікарні.

Комментарі

Останні новини