RU

Ватажок ДНР погрожує розстрілами озброєним спостерігачам ОБСЄ видео

26.04.2016, 10:23
Олександр Захарченко (фото - EPA)

Ватажок бандформування ДНР Олександр Захарченко пригрозив розстрілами представникам озброєної поліцейської місії ОБСЄ на окупованій бойовиками території.

"Якщо у них виникне бажання з'явитися тут озброєними, як заявляють в контактній групі в Мінську, я буду розцінювати це як інтервенцію і всіх ОБСЄшників, яких зловлю зі зброєю, будемо зараховувати до ворогів і розстрілювати", - заявив він.

Захарченко додав, що не має наміру реагувати на заяви України і ОБСЄ щодо порушень мінських угод в частині відведення озброєнь.

Ватажок ДНР також розповів, що в Донецьку буде проведено "військовий парад", незважаючи на попередження ОБСЄ про те, що це буде прямим порушенням Мінська.

"Це наша особиста справа, це пам'ять наших дідів і прадідів. Проведемо на вищому рівні з залученням всіх видів збройних сил і військової техніки", - додав він.

Президент України Петро Порошенко очікує, що озброєну поліцейську місію ОБСЄ буде відправлено в Донбас найближчим часом. Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія не заперечує проти такого рішення.

Заступник глави СММ ОБСЄ Олександр Хуг повідомив, що мандат місії ОБСЄ, в тому числі і введення поліцейської місії, може бути змінений тільки з дозволу всіх 57 країн-учасниць організації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини