Він закликав до розуміння, що перемога на виборах - не персональна амбіція; вона вимагає надійної команди, "а не випадкових людей, зібраних на хайп"

Популярний музикант Святослав Вакарчук, який раніше відмовився балотуватися в президенти, закликав громадян України з максимальною відповідальністю підійти до вибору глави держави на наступні п'ять років і голосувати 31 березня не "по приколу" або "заради хайпа", а з розумінням, що авантюризм може привести до краху держави.

Відповідний ролик зі зверненням опублікований в YouTube-каналі фронтмена гурту Океан Ельзи.

"Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє - це не прикол. Його отримують відважні, але й відповідальні. Майбутнє, як і доля країни, в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода і гідність - не порожні слова, а бажана мета, за яку вони віддавали найдорожче", - звернувся Вакарчук.

Дивіться також: Вакарчук дав "шпаргалку", за кого голосувати на виборах: відео

За його словами, свобода - це не авантюра, вона вимагає відповідальності, "а не саркастичної байдужості", а зміни на краще - не випадковість, і вони вимагають наполегливості, а не нетерплячості.

"Вибори президента України для мене не "прикол". Тисячі наших співвітчизників, в тому числі молодих людей, віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно вибирати. Пам'ятайте про це. Голосуємо відповідально. Голосуємо не "по приколу". Не вбивайте мрію", - закликав Вакарчук.

Читайте також: "Не можна швидко закінчити війну": Вакарчук розкритикував політиків

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.