RU

Вакарчук презентував партію й заявив про похід в Раду: відео видео

16.05.2019, 12:12
Святослав Вакарчук (скриншот из видеозаписи)

Сьогодні, 16 травня, фронтмент музичного гурту Океан Ельзи  Святослав Вакарчук оголосив про формування політичної партії Голос. Зараз він говорить про похід з нею на майбутні вибори до Верховної Ради.

За його словами, Рада перетворилася "в токсичне болото, яке засмоктує наше майбутнє".

"Ми повинні це змінити. Ми партія Голос, і ми йдемо в парламент, щоб знищити стару політику, і створювати політику, яка принесе нам справжні зміни. Що нас об'єднує? Ми втомилися від того, як робиться політика в Україні... Не людина заради держави, а держава заради людини - ось наша філософія", - заявив він.

Позиція нової політичної сили, як описав її Вакарчук:

1. Інтереси громадян України - передусім;
2. Екзистенційний вибір України - Європа;
3. Один закон для всіх;
4. Вільна економіка без олігархів;
5. Влада підзвітна громадянам України.

За словами політика, якщо президент буде пропонувати зміни - їх партія "виступить за ще більші зміни", а якщо глава держави "зрадить виборців", то він зі своїм Голосом збирається "змусити його відповідати перед тими, хто його обрав".

Фото: LIGA.net

28 січня Вакарчук заявив, що не балотуватиметься в президенти в цьому році, а в лютому розповів про відносини із Зеленським. Приблизно тоді ж він назвав свої політичні амбіції.

30 вересня 2007 року прийняв участь у позачергових виборах в Раду 15-м номером у списку пропрезидентського блоку Наша Україна/Народна самооборона. Був обраний, став членом комітету з питань свободи слова та інформації, а також груп з міжпарламентських зв'язків з РФ та іншими країнами. Не подав жодного законопроекту, пропустивши 56 з 71 пленарних засідань. У грудні 2008-го достроково склав повноваження нардепа.

Читайте також: Камінг-аут Вакарчука. Що ми дізналися про партію Голос

Комментарі

Останні новини