RU

Вакарчук дав "шпаргалку", за кого голосувати на виборах: відео видео

15.02.2019, 11:53
Фото: Святослав Вакарчук / Facebook

Лідер музичного гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук, який кілька місяців тримав усіх у напрузі з питання - буде він балотуватися в президенти в 2019 році чи ні, а потім відмовився, в Facebook  озвучив для українців "підказку", як вибрати того, за кого проголосувати.

На думку Вакарчука, кандидат в президенти повинен:

1) взяти участь в теледебатах з опонентами, або в програмах подібного формату, які будуть проходити в прямому ефірі і без наявності суфлера;

2) назвати імена членів своєї команди на посади, куди чиновників призначає президент: глава МЗС, міністр оборони, начальник Генштабу, генпрокурор, керівник Служби зовнішньої розвідки та СБУ;

3) продемонструвати на реальних фактах, як він або вона виконували свої обіцянки в минулому; це стосується тих, хто вже займав державні посади або займає їх зараз.

"Якщо хоча б одну з цих трьох умов не буде виконано, за такого кандидата в президенти голосувати не слід (вони не є достатніми, але точно необхідні)", - вважає музикант.

Він вважає, що "важливі не образи кандидатів, а цінності, які стоять за ними", і їх дії та те, як вони поводяться в реальному житті.

Читайте також: "Моє завдання - революція". Інтерв'ю Вакарчука - за хвилину

Комментарі

Останні новини