RU

В окупованому Криму міліють водосховища: фото, відео видео

08.11.2016, 12:30
0ba58c5bc2cf8def40dd1d28db7faefc.jpg
В окупованому Криму продовжують стрімко міліти штучні водосховища, що ставить під сумнів подальше водопостачання жителів півострова. Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Кримський блогер Сергій Псарьов після заяв окупантів, що нібито проблем з водопостачанням на півострові немає, перевірив наповнюваність штучних водосховищ.

Ізобільненське водосховище, що постачає водою Алушту і прилеглі райони, заповнене на половину, Верхнекутузовское - майже порожнє.

02.png

Ізобільненське водосховище

"Водосховище практично порожнє, воно так само, як і Ізобільненське живить Алушту і селища, які розташовані поблизу міста", - зазначив Псарьов.

03.png

Верхнекутузовське водосховище

Аянське водосховище, яке забезпечує Сімферополь і кілька селищ в Салгирській долині прісною водою і водою для господарських потреб, майже спустошено.

"Вода доходила майже до краю обриву, зараз її майже немає. Також видно і по дамбі, що раніше води було набагато більше", - додав Псарьов.

04.png

Річка, яка веде до Аянське водоймище, майже висохла.

У Сімферопольському водосховищі, переважно, які постачають столицю Криму, вода є. "Але з тих водосховищ, що ми об'їхали, це, можна сказати єдине, де ситуація під контролем", - підкреслив Псарьов.

За його словами, санітарна зона, узбережжя водосховища, завалено сміттям.

05.png

Обміліли Тайганське і Белогорське водосховища. Після анексії Криму та припинення поставок води з материкової України по Північно-Кримському каналу "влада" півострова розпорядилися перекинути воду з них в змілілий канал для забезпечення Феодосії і Керчі.

Тварини єдиного в Україні сафарі-парку Тайган в Білогірському районі залишилися без води.

06.png

Белогорське водосховище

Пониззя Білогородського водосховища - одного з найбільших в Криму -  обміліло нижче основи греблі.

Росія окупувала Автономну республіку Крим в 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини