Бойові стрільби пройдуть в Татарбунарському районі на березі одного з Тузловських озер з сьогоднішнього дня по п'ятницю включно

На півдні Одеської області Збройні Сили України проведуть випробування зенітно-ракетного комплексів С-125 Печора-2Д, які нещодавно були виведені зі стану консервації та "серйозно оновлені". Про це місцевому виданню Думская повідомило джерело в Міноборони.

Повідомляється, що ЗРК пройшов глибоку модернізацію на київському підприємстві Аеротехніка-МЛТ.

"Замінена вся електроніка, в результаті чого комплекси отримали можливість знищувати всі види цілей, в тому числі і малорозмірні, в умовах складної обстановки з перешкодами. Крім того, з'явилися деякі нові опції, про які поки, до випробувань, говорити рано", - зазначив джерело в оборонному відомстві, додавши, що у разі успішних випробувань комплекси передадуть Військово-Морським Силам.

444.jpg

За даними видання, бойові стрільби пройдуть 16-18 грудня в Татарбунарському районі на березі одного з Тузловських озер. Техніка на місце тестів вже доставлена.

333.jpg


ЗРК С-125-2Д - радянський зенітно-ракетний комплекс малого радіусу дії, прийнятий на озброєння в 1961 році. Призначений для боротьби з сучасними і перспективними засобами повітряного нападу в умовах складної обстановки з перешкодами. ЗРК забезпечує ефективне знищення малорозмірних цілей в умовах впливу всіх видів радіоперешкод. Модернізований С-125-2Д має відновлений ресурс на період не менше ніж 15 років, розширену область ураження повітряних цілей, підвищену ефективність і мобільність, більш високу стійкість до впливу радіоелектронних перешкод.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне