RU

В Одесі звільнено вчительку, яка лякала дітей українською армією видео

06.10.2014, 15:45
Євгенія Балакірєва. Фото - news.pn
В Одесі вчителька історії середньої школи №40 Євгенія Балакірєва звільнена із займаної посади після того, як стало відомо, що на класній годині вона розповідає дітям про "подвиги ополченців" і "звірства" української армії, Правого сектора і "бандерівців". Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила  радник одеського губернатора Зоя Казанжи.

"Сьогодні, 6 жовтня, наказом №420 відділу освіти Суворовської районної адміністрації Одеси вчителька звільнена за згодою сторін. Але головне не це. Виявляється, вчителька історії, якій через місяць виповниться 64 роки, працює в цій школі з 2000 року. Брала її на роботу та ж сама директор, яка працює і зараз. І директор не могла не знати, що вчителька не мала і не має вищої освіти. Більш того, вона вчилася з 1971 по 1975-й рік у Всесоюзному юридичному заочному інституті (Оренбурзький факультет), і аж ніяк не в педагогічному", - написала Казанжи.

Радник губернатора нагадала, що прийом на роботу без відповідної освіти - пряме порушення п.1 ст.24 Закону України "Про загальну середню освіту".

"За цей повинен нести відповідальність районний відділ освіти, в даному випадку - Суворовського району, і директор школи №40", - підкреслила вона.

За словами Казанжи, відносно чиновників і керівництва школи зараз проводиться перевірка.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини