Правоохоронці закликали бажаючих вступати до лав нового спецпідрозділу міліції

З 8 травня в Одеській області почав роботу батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Шторм". Про це повідомили в прес-службі облуправління МВС.

"Завдання підрозділу полягають у забезпеченні захисту та охорони життя, прав і свобод громадян України, державної цілісності", - повідомив заступник командира батальйону "Шторм" Сергій Шестаков.

Правоохоронці закликали бажаючих вступати до лав нового спецпідрозділу міліції. Кандидати на службу в батальйоні повинні відповідати наступним вимогам:

- громадянство України;
- вік від 19 до 35 років;
- повна загальна середня освіта;
- пройшли службу в Збройних силах України або в інших військових формуваннях;
- не притягувалися до кримінальної відповідальності.

"Перевага віддається тим, хто пройшов дійсну строкову службу в Збройних силах України, мають спортивні досягнення і хорошу фізичну підготовку ", - зазначили в МВС.

Після співбесіди і підготовки документів кандидатів направляють на психологічне тестування і здачу заліків з фізпідготовки. З переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайті МВС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.