RU

В Інтернет потрапило відео із СІЗО з жінкою, схожою на Тимошенко видео

24.04.2012, 16:53
9a46df6d3b08d76b367e50a89064d0d1.jpg
Опозиційні депутати на своїх комп'ютерах переглядають відео, що з'явилося в Інтернеті,  з людьми, схожими на екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко та її адвоката, народного депутата Сергія Власенка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, періодично парламентська камера із зали пленарних засідань Верховної Ради виводить фрагменти відео на великий екран, розміщений у ложі преси.

На відео, яке розміщене в мережі YouTobe і датоване 15 грудня, - тобто днем, коли Тимошенко ще перебувала в стінах Лук'янівського СІЗО, - видно, що вона досить вільно пересувається по камері, заправляє свою постіль. Наскільки це відео достовірно - невідомо: картинка розмита, помітні тільки силуети, на голові у жінки - коса.

Нагадаємо, раніше опозиція заблокувала парламентську трибуну, вимагаючи викликати до Верховної Ради генерального прокурора й голову пенітенціарної служби з тим, щоб вони дали свої пояснення з приводу інциденту з Юлією Тимошенко. За даними фракції БЮТ, екс-прем'єра в колонії чотири дні тому вдарили ногою в живіт.

За словами адвоката Сергія Власенка, з 20 квітня Тимошенко в колонії оголосила голодування.

Комментарі

Останні новини