RU

В Київ везуть співробітників патрульно-постової служби з Рівного видео

12.12.2013, 11:32
ff795fa9be12c9a8111168fce5af879c.jpg
У Київ звозять працівників патрульно-постової служби з Рівного. Про це повідомляє ТСН.

При цьому бійцям не пояснюють на скільки часу відправляють їх до Києва, які накази їм доведеться виконувати. Деякі міліціонери не на камеру зізналися - на революцію їх змушують їхати, керівництво сказало - хто не їде, пише рапорт на звільнення. Так, опівночі правоохоронцям повідомили, що вони всі їдуть на Київ для охорони громадського порядку.

Однак, як тільки ППСники побачили відеокамеру, то відразу сховалися. А через годину поїхав і водій автобуса, який мав везти бійців до столиці. У цей час співробітники МВС вийшли через чорний вхід і почали втікати.

"Ми почали їх наздоганяти. Вони почали розділятися на групи: спочатку на 10, потім по 5, а потім по троє, двоє. Отже, всі розбіглися в різні сторони", - повідомив громадський активіст Андрій.

Поза камерою співробітники патрульно-постової служби кажуть, що їдуть до столиці охороняти людей, а в разі наказу штурмувати Майдан, відмовляться від цього.

Нагадаємо, вчора близько години ночі кілька тисяч співробітників спецпідрозділу "Беркут" оточили Майдан і почали штурм барикад, встановлених навколо наметів. Представники міжнародного співтовариства засудили сьогоднішню спробу розгону Майдану.

Відео: ТСН

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини