Від кримінальної відповідальності звільнено ще один учасник програми амністії підтримали окупацію України, але не вчинили тяжких злочинів

Відео: Youtube / СБУ

Біловодський районний суд в Луганській області звільнив колишнього бойовика гібридної армії РФ від кримінальної відповідальності за сприяння діяльності терористичної організації ЛНР. Про це йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.

"Очманілий російською пропагандою житель Біловодського району Луганщини в 2014 році сприяв незаконній діяльності т.зв. "ЛНР". Усвідомлення помилки прийшло до нього дуже швидко, після чого він відмовився від подальшої співпраці з бойовиками", - сказано в повідомленні.

Колишній учасник НВФ дізнався про програму СБУ "На тебе чекають вдома" і став її учасником. Після завершення всіх процесуальних дій він був звільнений від звинувачень у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 260 КК (створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності).

Отримавши рішення суду, чоловік закликав проросійських бойовиків, "у кого руки не в крові і хто не заплямований", скласти зброю і повернутися додому.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.