RU

Відео з Ради: опозиція взяла в облогу президію парламенту видео

05.02.2013, 10:25
4c9e257cc9ff7056303e8391c476a418.jpg
Друга сесія Верховної Ради України сьомого скликання ще не відкрилася.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за станом на 10:00, ложа президії ВР і трибуна заблоковані депутатами від опозиції, які  вимагають вирішити питання персонального голосування народних депутатів.

Нагадаємо, вчора опозиціонери заявили, що поки питання персонального голосування не буде вирішено, парламент працювати не буде. У свою чергу, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що регіонали в разі блокування трибуни до силового протистояння вдаватися не будуть і пообіцяв "діяти розумніше".

Раніше лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк закликав опозицію блокувати парламент до тих пір, поки не буде введена система персонального голосування Рада-3 з сенсорною кнопкою. Проте вчора спікер парламенту відмовився це зробити, пославшись на зношеність системи. Спікер-регіонал повідомив, що доручив створити систему Рада-4, але процес впровадження може затягнутися на півроку.

Лідер партії УДАР Віталій Кличко також заявив: або у парламенті кожен буде голосувати персонально, або парламент більше не буде працювати. Такої ж позиції дотримуються і в партії Свобода.

Відео: ЛІГАБізнесІнформ

Комментарі

Останні новини