RU

Відео: Янукович не знає, звідки в сина мільярди видео

01.03.2013, 13:34
d4fc09e75d315c3b8a486bc7eeef1789.jpg

Президент України Віктор Янукович не відповів на запитання, як його синові Олександру Януковичу вдалося за короткий час стати мільярдером.

Янукович, відповідаючи на запитання, як і чому його старший син зумів за короткий проміжок часу стати мільярдером, і чи не допомагає йому уряд, сказав: "У вас є можливість поставити це питання йому особисто. У нього часу більше, ніж у мене. Він частіше зустрічається з пресою. Вам ніхто не відмовить. Запитайте - він відповість".

"Я ніяких подробиць не знаю. Знаю, що він звик багато працювати, створив нормальну команду. Головне, що я від нього вимагаю: все, що він робить, він повинен робити прозоро, тому що він під мікроскопом, в тому числі і вашим" , - сказав Янукович.

"Головне, щоб бізнес платив податки і створював нові робочі місця. Це головне. Я завжди ставлюся до цих питань тільки так. Він (Олександр Янукович, - ред.) вже досить доросла людина", - сказав президент.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сумарні активи групи МАКО, яка належить Олександру Януковичу, складають більше 1,7 млрд.грн. Про це свідчать дані аудиту фінансової звітності групи, який був проведений аудиторською компанією PricewaterhouseCoopers.

Відео: ЛІГАБізнесІнформ

Комментарі

Останні новини