RU

В агітаційному мультику про Путіна показали Януковича в фартусі видео

24.02.2012, 12:22
9f6b0504987bddb5dcb66a59c7975b3e.jpg
У мережі YouTube напередодні виборів президента Росії з'явився агітаційний ролик на підтримку чинного прем'єр-міністра Володимира Путіна, в якому був використаний образ українського президента Віктора Януковича. За даними користувачів, до показу на ТБ він заборонений.

Мультиплікаційний фільм тривалістю в 1 хвилину 29 секунд присвячений досягненням та можливостям Путіна. Прем'єр-міністр Росії в ролику з'являється в ролі альпініста, піаніста, космонавта, лікаря, моряка, каратиста. Дитячі голоси на тлі співають: "Путін може, Путін може все, що завгодно: плавати брасом, мчати по трасі, дрова рубати. Путін може, Путін може все, що завгодно. Те, чого не може Путін, не може бути".

У другій половині відеоролика з'являється усміхнений мальований персонаж, схожий на президента України Віктора Януковича, в помаранчевому кухонному фартуху в горошок біля плити й каструль. Дитячі голоси продовжують співати: "По порядку в країні він головний: газ горить і не гасне світло, якщо платять за газ справно. Якщо ж ні - то й газу немає".

В цей момент вентиль на трубі з написом Україна-Росія перекривається, і усмішка на обличчі персонажа Януковича зникає.

Ролик зібрав в мережі YouTube більше 290 тис. переглядів.

Нагадаємо, вибори президента Росії відбудуться 4 березня 2012 року - через тиждень.

Комментарі

Останні новини