RU

В Єревані облили борщем посольство через заяву МЗС України - відео видео

15.07.2020, 17:56
f5f0eec2c7c641_5f0eec2c7c682.thumb

У столиці Вірменії Єревані протестувальники облили борщем посольство України, висловлюючи обурення у зв'язку із заявою українського МЗС щодо конфлікту з Азербайджаном. Про це повідомляє вірменське видання  Panorama.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Протестувальники прийшли під посольство з плакатами українською та англійською мовами, з гаслами "Ганьба Україні", "Україна+Азербайджан", "Не будь як Україна", і скандували "Україна, не провокуй", "Не підтримуйте агресора". За інформацією видання, акцію організувало молодіжне крило партії Дашнакцутюн.

"Азербайджан уже кілька днів оголошує війну Вірменії, на кордоні відбуваються зіткнення. Різні держави й організації зробили заяви з цього приводу. Заява України була односторонньою і лила воду на млин Азербайджану. Такими діями Україна вбиває клин у вірмено-українські відносини", - цитує видання учасників акції.

Як видно на відео (з 1:47 сек - ред) після цього двері посольства облили борщем, плакати залишили під стінами.

13 червня МЗС України закликало сторони конфлікту докласти максимальних зусиль для деескалації ситуації і продовження пошуку шляхів мирного вирішення конфлікту. У відповідь МЗС Вірменії викликало "на килим" українського посла Івана Кулебу.

ДОВІДКА. 12 липня 1988 року Нагірно-Карабаська обласна рада оголосила про односторонній вихід регіону, населеного здебільшого вірменами, зі складу Азербайджану.
Від  того часу між Вірменією та Азербайджаном триває територіальна суперечка за Карабах. За період збройного конфлікту в 1988-1994 роках загинуло близько 30 000 осіб, більше 100 000 стали біженцями і вимушеними переселенцями.

Самопроголошена в 1991 році "Нагірно-Карабаська республіка" є невизнаною більшістю країн державою.

  • 12 липня на кордоні Вірменії та Азербайджану  почалися бої: Баку звинуватив вірменську сторону в порушенні режиму припинення вогню, а Єреван - азербайджанську в перетині кордону "без видимих ​​причин".
  • Під час збройних зіткнень  підтверджено загибель 13 військових, серед них генерал і п'ять офіцерів.
  • Учора президент Туреччини  Реджеп Ердоган заявив, що Туреччина буде "не вагаючись виступати проти будь-яких зазіхань на права і землі Азербайджану".
  • Сьогодні, 15 червня, в Баку пройшов мітинг із закликом почати війну з Вірменією.

Комментарі

Останні новини