Український прапор повернеться в Донбас і Крим - Порошенко видео

22.01.2016, 11:15
Петро Порошенко
Президент  Петро Порошенко заявив, що кольори українського прапора повернуться в нині окуповані Донбас і Крим. Про йдеться у привітанні глави держави з Днем соборності України.

"Ми говоримо українською, російською, кримськотатарською та іншими мовами, але консолідує нас єдина державна, - українська. Ми ходимо в різні церкви, але Бог у нас один. І земля наша одна на всіх", - сказав він.

Президент нагадав, як Донецьк був пофарбований у синьо-жовті кольори під час Євро-2012.

"Ці кольори разом з тризубом повернуться на своє законне і природне місце в Донецьку і Луганську, в Сімферополі та Севастополі", - заявив Порошенко.

За його словами, відновлення територіальної цілісності України є головним пріоритетом.

"Такі складні завдання, як повернення України в Донбас і деоккупація Криму, планую вирішувати в першу чергу політико-дипломатичним та міжнародно-правовим шляхом, зміцнюючи одночасно обороноздатність держави і наші Збройні Сили. Тільки сильне національне військо може бути гарантом соборності, незалежності, цілісності. Тепер у нас є саме така армія, якою пишаються співвітчизники і яку поважає навіть ворог... Поважає, бо боїться", - підкреслив президент.

Він закликав громадян до єдності і запевнив, що влада буде поважати різноманітність України та специфіку місцевих громад.

"Не менше, ніж для протидії російській агресії, єдність потрібна і для боротьби з корупцією, і для успішності реформ. У 15-му році ми не просто вистояли і зберегли країну - ми змінили порядок денний. У минулому січні ще стояло питання: як вижити. Тепер стоїть питання: як стати успішною країною", - додав Порошенко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю