RU

Українські силовики затримали підготовлених в Росії терористів видео

21.05.2014, 10:09
af24bef074f45f68f62a1eead47f1318.jpg
Українські силовики затримали двох терористів, які проводили розвідувальні дії в місцях розташування блокпостів учасників антитерористичної операції. Про це повідомляє Міноборони в Facebook.

При затриманні у бойовиків вилучено 2 одиниці РПГ- 26, 2 одиниці РПГ- 7В, автомат АК-74 з підствольним гранатометом, патрони до автомата і гранати для підствольного гранатомета.

"В даний час затримані дають свідчення про свою діяльність, яка спрямована на дестабілізацію ситуації в східних областях України. Отримана інформація свідчить про активне залучення військовослужбовців Російської Федерації до підготовки бойовиків, які здійснюють терористичні акти на території України і займаються бандитизмом та вбивствами", - сказано в повідомленні.

Так один із затриманих бойовиків повідомив, що проходив курс підготовки на базі однієї з військових частин на території Ростовської області. На військовому полігоні він і його спільники проходили навчання, в ході якого вивчали тактику ведення диверсійних дій, використання ПЗРК і РПГ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини