Хакери закликали об'єднатися, підтримувати українських військових, не купувати російські товари і не вірити російським ЗМІ

Українські хакери груп Falcons Flame і Trinity зламали сайт Анна-Ньюс, на якому регулярно публікується проросійська пропаганда, а також фейки в підтримку бандформувань ДНР і ЛНР, що окупували за допомогою Кремля окремі райони Донецької і Луганської областей.

При спробі зайти на сайт відображається вбудоване з YouTube відео, на якому Маска Анонімуса повідомляє: "Привіт всім. Ви на станції львівського метро. І це відеозвернення українських хакерів до наших супротивників і союзників. Якщо ви дивитеся це відео, значить, ми очистили інформаційний простір від чергового сайту російських терористів".

Українські хакери зламали сайт російських пропагандистів

Звертаючись до супротивника, хакери повідомили, що витягли всю закриту інформацію з їх сайту, а дані адміністраторів і користувачів були передані волонтерам InformNapalm, а також українським спецслужбам.

"Бекапи вашого сайту були знищені і залишилися тільки у нас. Ми даємо вам останній шанс почати все з чистого аркуша і більше не використовувати інформаційний простір для брехні і терору", - говорить маска.

Звертаючись до союзників, хакери закликали об'єднатися, підтримувати українських військових, не купувати російські товари і не вірити російським ЗМІ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.