RU

Україна говорить з США не про Javelin - Порошенко видео

22.09.2017, 11:05
Петро Порошенко
Україна зараз веде переговори з владою США про постачання не протитанкових ракетних комплексів Javelin, а засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ). Про це президент Петро Порошенко заявив в інтерв'ю американському телеканалу
Fox Business.

Глава держави зазначив, що Україна самотужки виробляє "дуже ефективні протитанкові ракети".

Порошенко також підкреслив, що Україна не отримує ні від кого в світі ніякої летальної зброї, "але ми зупиняємо російську агресію, розвиваємо 250-тисячну армію - одну з найефективніших у Європі".

За словами президента, у офіційного Києва є "тверде запевнення" від американських партнерів у питанні військової допомоги.

Читайте також: Пентагон рекомендував Трампу дати Україні ракети Джавелін - ЗМІ

"Чесно кажучи, ми не говоримо про Javelin, тому що ми самі виробляємо. Але ми говоримо про засоби радіоелектронної боротьби, щоб підвищити ефективність Збройних сил, врятувати життя військових і збільшити відповідальність
Путіна, якщо він вирішить атакувати позиції моєї армії", - сказав Порошенко.

19 вересня 2017 Сенат США схвалив проект бюджету на потреби нацбезпеки 2018 року, передбачає виділення $500 млн для підтримки України у сфері безпеки та оборони.

Відео: YouTube / Fox Business


Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини